برای بنیاد دفن یاد و نام شهدا

چند روز پیش جانبازی را زیارت کردم و پای درد و دلش نشستم که زار زار می گریست از بی حرمتی که به وی از سوی یک  به اصطلاح آقا صورت گرفته بود،می گفت با دفتر آقای ...تماس گرفته ام و گفته ام مدتی در طول جنگ محافظ حاج آقا بوده ام ، مسئول دفتر با  بی شرمی گفته بود آشغال هایی مثل شما در کشور زیادند ، حاجی !!! وقت ندارند !

این جانباز ۶ سال سابقه جبهه داشت و چند ماه بود که در بیمارستان بستری بود بی آن که کسی سراغش را بگیرد ...

۶ سال برای آبروی این مرز و بوم جنگید و امروز ماحصل زندگیش و رنج دوران جوانیش با کشتگان فتنه یکی می شود !

از بنیاد شهید انتظاری نیست ! بنیادی که برای رضای چند روزه فتنه گران عاشورا عده ای را شهید می نامد و بر اسم عده ای قلم می کشد.

بگذریم و از کلام خود دور نیفتیم ، چند دقیقه پیش اخبار سایت ها را مرور می کردم که به یک خبر در سایت آینده نیوز برخوردم و واقعا که به غیرت مسلمانیم برخورد .

 

در بادی امر شاید مشکلی به نظر نیاید ولی وقتی می بینی عکس کشتگان فتنه در کنار شهدای دفاع مقدس برای رسیدن به مقاصدی بی ارزشتر از آب بینی یک بز استفاده می شود و این سایت با تیتر استفاده خواننده انگلیسی از عکس های شهدای دفاع مقدس به مخاطبان خود جهت می دهد پی به عمق فاجعه می بری !

وقتی به خبر منتشر شده در سایت آینده دقت می کنی می بینی از خبر آنلاین کپی شده است و باز به خودت امیدواری می دهی که شاید گربه است و آینده فقط نقل قول کرده است !

ولی ای  کاش چنین بود ...

 

و

 

سایت خبر آنلاین ابتدا خبر انتشار این تصاویر توسط یک خواننده انگلیسی و سوء استفاده وی را منتشر کرده و توضیحات لازم در این زمینه را ارائه داده است و در خبر دوم نیز ذیل تیتر از تصویر شهید چمران در گالری این مطرب انگلیسی بهره گرفته است که خواننده در برخورد با آن دچار ابهام نمی گردد ولی سایت آینده در خبر خود شهدای دفاع مقدس را همچون کشتگان فتنه در یک ردیف قرار داده و عملا این شهیدان را مورد هتک حرمت قرار داده است .

وقتی بهتر به هر دو خبر دقت می کنی می بینی منبع اصلی   شبکه ایران با این تیتر مشروعیت‌بخشی به ضدانقلاب با سوءاستفاده از شهدای انقلاب است .

 

اگر به نظرات سایت آینده در ذیل این خبر دقت کنید متوجه خواهید شد هدف مدیریت این سایت از انتشار اینگونه یک خبر چه بوده است .

 

زنده با راجر واترز ، زنده باد پینگ فلوید و زنده باد آینده نیوز !!

و برگردیم به مقدمه !

اگر چه دیگر انتظاری از به اصطلاح بنیاد شهید نداریم ولی بهتر است بنیاد شهید و یا بهتر بگوئیم مرکز دفن یاد و نام شهدا  فکری به حال این بی حرمتی ها بکند وگر نه سالروز نه دی نزدیک است و یادمان نرفته که این سایت و مدیریتش در همچنین روزهایی به کما رفته بودند!

/ 1 نظر / 47 بازدید
یاسر حمزه لوی

پیشکسوتان دفاع مقدس و گروه سایت های پرشین بلاگ به منظور بزرگداشت میراث فرهنگی و ارزشمند هشت سال دفاع مقدس و معرفی دستاوردهای آن در فضای مجازی، مسابقه "میراث دفاع مقدس در فضای مجازی" را همزمان با سالگرد تجاوز بیگانه و دفاع قهرمانانه ملت ایران، برگزار می کنند. بخش های مسابقه : علاقمندان به همراهی در این حرکت فرهنگی و ملی می توانند از اول مهرماه 1390 به مدت یکماه آثار خود را در دو بخش اصلی مسابقه شرکت دهند: الف. یادداشت های وبلاگی دفاع مقدس با موضوعات آزاد اعم از: تاریخی، تحلیلی، دلنوشته، طنز، قطعه ادبی و غیره ب . کاریکاتور، عکس، نقاشی، انیمیش، کلیپ ، فلش، فیلم کوتاه و غیره شرکت کنندگان پرشین بلاگ: در صورتی که در پرشین بلاگ وبلاگ دارید، کافیست هنگام نوشتن مطلبی که میخواهید برای این مسابقه اختصاص دهید، گزینه ی " ارسال به جشنواره پیشکسوتان دفاع مقدس " را که در زیر ادیتور قابل مشاهده است تیک بزنید. همچنین در صورتی که وبلاگی تخصصی در حوزه ی دفاع مقدس دارید، آدرس آنرا همراه با مشخصات فردی خودتان به ایمیل defa@persianblog.ir ارسال کنید. لطفا یک شماره تلفن نیز همراه با آثار خود برای ما