جنبشی که از نام خدا خسته شده است !

اگر یادتان باشد سال گذشته و بعد از اعلام نتایج انتخابات عده ای بر بالای پشت بام ها رفته و برای مبارزه با اسلام و نظام اسلامی شعار الله اکبر سردادند .

شاید آن زمان نمی توانستیم اثبات کنیم که این حضرات از ذکر الله اکبر چماقی ساخته اند تا ریشه دین و معتقدات اسلامی را بزنند .

امروز با گذشت یک سال از آن روزها به وضوح شاهد هستیم کسانی که تا دیروز بر شعار الله اکبر تاکید داشتند می گویند ما به این شعار هیچ اعتقادی نداریم و فراتر از آن از هر دین و مذهبی نیز گریزان و متنفر هستیم !

کروبی و میرحسین باید بدانند کسانی که به شعار الله اکبر با دید ابزاری نگاه می کنند به آنها دیدی عاشقانه نخواهند داشت .

بالاترین را شاید بتوان با اندکی تساهل محل رفت و آمد حرکت دهنده های جنبش سبز در فضای مجازی دانست .

نگاه به مطالب آپ شده در بالاترین وآن هم بعد از گذشت نزدیک به یک سال و اندی از انتخابات واقعیت های زیادی را نشان می دهد.

اگر فقط یک روز مطالب آپ شده در این سایت را رصد کنید خواهید فهمید که این جنبش تا چه اندازه با مفاهیم دینی بیگانه است ،

به مطلب زیر که در سایت بالاترین قرار گرفته است دقت کنید :

" قبل از هرچیز

الان دقیقا وقت این حرف‌ها است.

در اعتراضات خیابانی سال 88 من در خیابان بودم. به همراه بسیاری از همفکران خودم که هیچ اعتقادی به الله نداشتیم، شعار الله اکبر سر دادیم تا از نمادی اعتراضی برای ایجاد اتحاد استفاده کنیم. اما همین شعار بعدها چماقی بر سر ما شد که جنبش سبز اسلامی بوده است و هرکس به اسلامی بودنش معتقد نیست، سبز نیست! حتی همین دستمایه‌ای برای جانب‌داری از حکومت اسلامی شد. بنابر این من هرگز از این پس چنین نمی‌کنم و چیزی را که به آن اعتقاد ندارم ( از سر مصلحت و برای اتحاد)  بر زبان نمی‌آورم. به نظر من باید شعار همه‌گیر تری برای سرداده شدن در حرکت‌های اعتراضی  انتخاب شود."

****

شاید دوستان بگویند که این تنها نظر یکی از کاربران بالاترین است و دیگران چنین نظری ندارند ولی اگر این دوستان تنها یک ساعت این سایت را رصد کنند خواهند فهمید که فضای رسانه ای جنبش سبز دست چه کسانی است .

http://supershia.persiangig.com/%D9%86%D9%81%D8%A7%D9%82%20%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D9%87/1.jpg

به چند نظری که از سوی کاربران بالاترین و در تائید مطلب فوق ارسال شده است دقت کنید

"این الله اکبر گفتن های سال پیش هم فقط جنبه اتحاد داشت چون خود من هم که ضد دین بربری اسلام هستم صدها بار گفتم! چون گفتنش بهتر از نگفتنش بود در اون مقطعتو جامعه اسلامی برای ضربه زدن به دین ضد بشری اسلام باید خودت رو از یک مسلمون هم معتقد تر نشون بدی چون اول اینکه برای خودت مشکلی پیش نمیاد و دوم اینکه راهت ساده تر میشه

شما مثلا میری یک جایی تو ایران مثلا یک شرکتی کار کنی! اگه از همون اول شمشیر رو از رو ببندی و بگی مرگ بر دین اسلام اونها از همون اول بشدت باهات مقابله میکنن! ولی کافیه خودت رو جای یک مسلمان جا بزنی و کم کم,کم کم هر دفعه یک خورده از واقعیات اسلام و آیه های قران براشون تعریف کنی!کم کم منطقشون رو تحریک کنی و بعد از چند وقت که دیگه برای همه شون راه نقد دین باز شده بگی من از این دین ضد بشری خارج شدم و ادامه ماجرا برای شلیک تیر نهایی..."

عمق توهین های به کار رفته به حدی است که نمی توان بدون حذف پاره ای از فحش های رکیک مطالب این سایت ها را حتی برای آگاهی عموم منتشر کرد .
http://supershia.persiangig.com/%D9%86%D9%81%D8%A7%D9%82%20%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D9%87/2.jpg

با عرض پوزش از ساحت انبیای الهی و پیامبر عظیم الشان اسلام که برای نشان دادن ذات کثیف فاشیست های سبز مجبوریم این مطالب را منتشر کنیم ...
به نظر زیر هم دقت کنید :

"از شعارهای اسلامی بپرهیز یم - مسجد سنگر اهریمن است فریاد الله اکبر، دمیدن در نفیر اهریمن است. الله اکبر شعار از گورگریختگانی است که بر تن انسان تازیانه می زنند. الله اکبر عربده ی جنایت کاران خونریز مسلمانی است که انسان را به جرم عشق در چاله دفن می کنند و سنگ بر سرش می کوبند. الله اکبر زوزه ی توحش مسلمانانی است که با شمشیر و کارد و دشنه و قمه سر انسان را از تنش جدا می کنند و بر زمین می افکنند.
و همچنین است دعوت مردم به ادامه اعتراضات و تجمع خود در مساجد و نماز جمعه که به روشنی در مغایرت با حرکتی مدنی است و تخطی از اهداف مدرن و سکولار جنبش ملت ایران بشمار می رود.
مسجد منبر اهریمن است. مسجد لانه دینکاران و اسلام فروشانی است که به کمین انسان و آزادی نشسته اند. به کمین زن نشسته اند. مسجد کنام درندگانی است که جهت قتل و کشتار آزاداندیشان و خردگرایان، مجلس شور و دسیسه و توطئه گرفته اند. مسجد انجمن مؤمنان و متدینان متجاوزی است که از انسان و آزادی و عشق نفرت دارند. مسجد مرکز توسعه و اشاعه خرافه و بی خبری و ناآگاهی و تحمیق انسان هاست. مسجد بنا و بنیاد استحمار و تثبیت جهل و حاکمیت نظام بهره کشی انسان از انسان است. مسجد سنگر اهریمن در برابر زندگی، در برابر انسان و آزادی و شادی است. مسجد مکان تولید رعب و ارهاب و انذار و ترور و محل خشکاندن بنیاد خرد و اندیشهء آدمی و خشکاندن ریشه زندگی است. "

توهین های بسیار زشت به ائمه اطهار در فضای این سایت و بسیاری از سایت ها و وبلاگ های متعلق به جنبش سبز به وفور دیده می شود .

بهتر است بدانید کسانی می توانند ذیل مطالب منتشر شده در سایت بالاترین نظر بگذارند که عضو این شبکه اجتماعی باشند!

با این وجود اگر این روزها نگاهی به سایت بالاترین بیندازید خواهید دید که اخبار و تحلیل های فراوانی از لزوم سر دادن شعار الله اکبر از پشت بام ها در این سایت و سایت های مشابه قرار گرفته است !

فراخوان ســــبزها به نــــدای الله اکبـــر؛ اعلام حضور با تاکتیک جدید - جرس

فراخوان سایت‌های جبهه مشارکت٬ اعتماد ملی و نهضت آزادی: دعوت مردم به ندای الله اکبر در ۲۹ شهریورماه - بالاترین

اگر امشب برای حمایت از رهبران سبزمان الله اکبر نگوییم، فردا پس از دستگیریشان باید خود را لعن و نفرین کنیم. - بالاترین

این موضوع چه چیزی را می تواند اثبات کند؟

جز این که جنبشی خسته از نام خدا دچار نفاقی وحشتناک و در عین حال خنده دار شده است ؟

سال گذشته اگر این گروه از نمادهای مذهبی برای رساندن پیام خود استفاده کردند امسال به وضوح میگویند که هیچ اعتقادی به آن نمادها ندارند و دیگر از نفاق خسته شده اند .

اکبر گنجی ها در فضای مجازی و حقیقی جنبش سبز فراوانند ولی برای تعدادی از آن ها آب فراهم نیست وگرنه شناگران ماهری هستند!

پی نوشت :

این نوشتار چندی پیش در وبلاگ بسیج جهانی قرار گرفت . امروز هم به این علت که نفاق سبز از مردم ! خواسته است که بر بالای پشت بام ها الله اکبر سر دهند دوباره و این بار در این وبلاگ قرار می دهم! 

/ 1 نظر / 39 بازدید
من

تو کیهان کار میکنی باید هم این شکلی باشی! در ضمن بسیج در ایران هم مرده. جهان رو بیخیال! کمی دقت کنی یه جور فحشه "بسیجی"! بسیجی، جمعش کن! راستی ائمه اطهار از طهارت میاد؟